Wesele 2011

Opis forum


#1 2011-03-25 22:56:11

 mrówa-parówa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 2
Punktów :   
WWW

tytul

a co myslicie na temat tej piosenki? jest prosta, melodyjna i w sumie z jakims sensownym tekstem. łapcie link --> 
http://www.youtube.com/watch?v=S19OoHR7 … re=related

Offline

 

#2 2011-03-27 21:04:40

Rafał

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: tytul

Yo, miałem ostatnio ograniczony dostęp do kompa, ale już jestem.

No parówa, bankowo kawałek jest dobrze ustrzelony jak idzie o tekst (łap BIGOSa), ma sporo momentów na łączne śpiewanie, to znaczy, że nie będzie to koncert piania przez każde z nas przez cały kawałek, tylko złapiemy jakąś lepszą niż gorszą melodię. W każdym razie Jack mówił, że o wokal mamy się nie martwić, niech martwi się o niego komputer, right Jack?

Piosenke chyba większość zna, pokolenie dalej też nie, ale jak nie to takie klimaty myśle się spodobają (już widze jak babcia Stasia podstakuje w fotelu "Ale faaaajna!" przy refrenie). No bo ja np. bankowo nie chciałbym iść w żadne disco polo, bo skoro Młodzi mają te video oglądać najpierw z radością, potem po wielu latach z sentymentem, no to Boysi im tego nie zapewnią.

No i niech to chyba pozostanie polski kawałek, żeby na weselu nie tylko my, dzieci europy, mogły się cieszyć z audio, ale i starsze pokolenie, i inni którzy całe życie skutecznie opierali sie rusyfikacji, germanizacji, albo nie byli w Anglii na zmywaku:) 

Przeszperam dzisiaj sieć i jutro po pracy też i jak znajdę coś powyżej Mrówki poprzeczki też wrzuce.

Ale jako, że deadliny ustanowione przez Jacka coraz bliżej, dajcie znać czy wstępne tak dla tej piosenki jest:)

pozdr
r


Gdyby ktoś mnie szukał, to jestem na werandzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pg-clan.pun.pl www.lorien.pun.pl www.1x2.pun.pl www.wladcy-moch-ikariam.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl